| Alexandra_7864 a întrebat:

Bunna! Am si eu o problema.Am fost cu un baiat o luna si jumatate.Eu am 15 ani el 20.big grinAcum 5 zile s-a despartit de mine.Adica nu era nimic in neregula intre noi.Cu o zi inainte am fost cu el pana in oras.Ne intelegeam foarte bine radeam.Totul era prea frumos.Pe seara m-a sunat si mi s-a oprit telefonul pentru ca numai avea semnal. A zis ca i-am inchis telefonul si am inceput sa fim morocanosi unu cu altu si la telefon si pe mess.Am iesit afara in seara aia.Eram foarte distanti unul cu altul...Am plecat cu el mai tarziu pana la magazin. Abia vorbeam pe drum unu cu altu.Cand am plecat abia ma pupat.Nu cum ma sufoca el de obicei.big grin
A 2-a zi l-am sunat de dimineata ca de obicei.Era la munca...Am vorbit cu el cam ciudat din nou si foarte putin.cand neam inchis telefoanele neam zis doar "PA" foart escurt si cam atat.Mai m-a sunat odata.Nam auzit. I-am dat mesaj sal intreb ce e pentru ca eram la scoala.m-a sunat din nou. a zis ca nu m-a sunat si dupa aia din nou neam inchis telefonul scurt si gata. dupa o jumtate de ora mi-a dat un mesaj care suna cam asa."Ma uite ce e m-am gandit aseara bin si cred ca numai are rost sa continuam aceasta relatie. Tu ce zici?"Iam spus si eu ca, cred cam acelasi lucru si ca de asta eram asa distanti in seara aceea. Dupa aceea imi da alt mesaj "mai e o problema.Varului meu ii place de tine. Vrei sa-ti dau numarul lui?" i-am dat mesaj i-am zis ca e nesimtit.am zis nu i mi-a dat doar mesajul "ca". Pe varul lui l-am vazut decat odata cand veneau amandoi de la munca si se cam uita el frumos la mine si mai ales ca in seara aia eram foarte apropiati si stateam numai in brate si ne pupam.Cand mi-a dat mesajul sigur era cu varul lui acolo.Ma rog.In seara aia am iesit cu cainele afara pe carel place foarte mult.Si na coincidenta ca exact cu el m-am intalnti pe o straduta. Mia zambit frumos si m-a intrebat ce fac.Eu cu un zambet fortat i-am spus bine si am plecat!

Problema mea este ca nu stiu de ce ma mai gandesc la el asa mult.Adica il stiu de 2 luni. El isi face veacul la mine la bloc. Odata nu ma intalneam cu el intamplator.Acum in fiecare zi trec pe langa el.Nustiu de ce imi pare rau ca s-a terminat relatia asa.Am 3 motive si nu stiu pe care sa'l aleg.

1.Este primul baiat de care le-am zis mamei si tatei si care lau vazut si nu miau comentat nimic.
2.De mine nu s-a despartit niciun baiat pana acum.
3.Imi placea foarte mult de el.

Cu el nu cred ca o sa ma mai impak. Dar vreau sa vad daca imi mai da vreun semn de viata. Daca mai imi da vreun mesaj sau ceva ca restul baietilor inseamna ca totusi se gandeste si la mine putin. Daca nu nu stiu ce o sa fac!sad
Acum o ora eram cu parintii afara, veneam de la o prietena si exact el a trecut pe langa noi.Prima data m-a vazut. Iam facut semnt mamei si lui tata. Dupaia el s-a vorbea la telefon si s-a intors pentru ca se ducea la magazin. S'a uitat la mine.Si eu m-am uitat la el. A trecut repede ochi car si cum eram o simpla persoana pe strada si cam atat!sadNustiu ce sa mai fac ce sa mai cred. dati-mi si voi un sfat va rog.

3 răspunsuri:
| DemonicBlood a răspuns:

Si asa o sa fie in continuare daca te combini cu baieti care au cu 4-5 ani mai mult ca tine. Profita de voi si se joaca cu sentimentele voastre! Stiu asta pentru ca 2 dintre colegele mele au ramas GRAVIDE cu prietenii lor ( ele au 15-16 ani iar ei 19-22 de ani ) le batjocoresc, ies cu alte fete, se despart de ele apoi se impaca si etc. Sfatul meu este sa te feresti de baieti cu varstele cuprinse intre 18-21 de ani ) cauta si tu un baiat finut de prin clasawinking O sa regreti mai tarziu daca o continui asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti prea mica sa ai GAGIC la 15 ani? Mai vrei si sfaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetita cand una de 15 ani sta cu unu de 20 e clar ca unu fache misto de altu...in cazu' tau el de tine. nici parintii nu ti'au zis nimic ca s nu te superi si sa fugi cu ala sau mai stiu eu ce... zi merci ca s-a terminat, si aia d varta ta sunt cretini dar aia cu 5 ani mai mari. Ps; uita'l, kshi cum nu ar fi exzistat i viata ta mai e si destul de bou sa-ti zica de varusu'. fundizzta?love struck