| revers1 a întrebat:

M-am inscris la un curs de operator calculatoare.
Asi dori sa stiu si eu cat tine cursul de operator?
Va ros este foarte urgent. Multumesc

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intreaba dascalul care iti preda acel curs, unele dureaza un an, altele 2 ani depinde de curs si durata acestuia, pana la urma important e sa ai o diploma sau certificat ce iti da la mana.

| darrio2007 a răspuns:

Si daca te-ai inscris la acest curs nu ti s-a spus? Nici macar nu ai intrebat? Dai banii aiurea? Difera.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te ai gandit inainte sa pui intrebarea? de unde spanacul nostru sa stim noi cat tine cursul la care te ai inscris tu?