| alexa_4912 a întrebat:

M-am plictisit... Ce mai faceti?

17 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Seara bună!
Mănânc înghețată! Haieți și voi!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Stau si ascult muzica.Sunt cam trista. Sper sa imi treaca cat de curand sad

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ehhh... M-am cam certat cu mama si nu prea ma simt bine acum din cauza asta sad

| Hmmmm a răspuns:

Eu chiar acum am postat o intrebarebig grin.raspunde tu prima...

| Antrax a răspuns:

Neata acum m-am trezit u?

| carminaburana43 a răspuns:

Tocmai am suferit unul dupa altul mai multe deceptii in dragoste. Dar ma tin tare...imi caut alte preocupari...ca de exemplu sa dau raspunsuri pe TPU.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Vb pe mess si ascult muzica...sunt plictisita si sunt si cam supi. cine vrea sa vb sa imi lase id in privat.

auran
| auran a răspuns:

Uitati aici ceva distractiv...http://www.220.ro/I6sODdlab5/Inghetata-Turceasca

| yanny`s a răspuns:

Eu sunt cam nervoasalaughing tu ce faci?tongue

| Criiss16 a răspuns:

Si eu..Stau pe mess.big grin

| alle529 a răspuns:

Si eu sunt plictisitahappyda` raspund la intrebari pentru TPU, mai vb pe mass, asc muzica si mai trece vremea:d

| dulcika a răspuns:

Ma plictisesc..rau

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Buna>:D<
Si eu m-am plictisit, ma uitam sa vad ce intrebari au mai aparut.:)

Uite ce scumpi sunt copilasii astia :x : http://www.youtube.com/watch?v=81NeQJWGYJY

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Mumoasa de ce esti trista? sad

| lili_1880 a răspuns:

Ma plictisesc si eu. :-

| alexa_4912 explică:

Ce draguti sunt!

Da si mie inghe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma gandeam la ce v-ar mai interesa sa stiti sa cititi sa auziti, bleah, cred ca o sa mergem la nani desi maine-i sambata.