| Kiddu_7040 a întrebat:

M-am saturat de viata astacrying n-are nici un rost sa traiesc toti ma ranesc umilesc lovesc tradeaza abandoneaza nu-i nimic bun c nu stiu cum pentru voi viata e frumoasacrying eu urasc viata vreau sa mor sa scap odatacrying cine stie niste melodii triste romanesti?:Xsad va rog.

7 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Te rog sa numai vorbesti asa,cu totii avem un rost in lumea asta,nu te intrista doar pentru ca ai o pasa mai proasta sau ca in ultima perioada ti au mers lucrurile prost, gandes te ca ti se pregateste ceva mai bun, dumnezeu nu ti da mai mult de cat tu poti duce.Stai linistita cu toti ne simtim asa uneori, dar nu trebuie sa disperam si sa vrem sa murim, te rog din suflet incearca sa numai gandesti asa nu vreau sa ajungi sa faci vreo chestie de care sa iti para rau.Si te-as sfatui sa numai asculti melodii triste,incerca sa iesi din starea asta,asculta muzica de club vesele, iesi la plimbare, fa ceea ce ti place tu cel mai mult ca sa iti distragi atentia sa numai fi trista.Zambeste!:*

| Dav7id a răspuns:

Romanesti nu prea stiu.Viata e urata pentru toti,pana la ultimul om,tu ti-o faci frumoasa, nu lasa viata sa faca ce vrea din tine, si asa e plina de rahat.Si nu te da batut asa usor,cauta ceva ambitie in tine,ai,nu esti cu nimic mai diferit decat mine,decat ceilalti.E rau sa fii singur cand incepi sa consideri viata o povara,toti ranesc pentru ca asa e felul lor,dar la randul lor vor fi loviti de soarta, nu pune la suflet ce spun ei, vezi-ti de viata ta.Imi pare rau, dar ma dezamagesti daca te lasi asa usor si cine ti-a spus ca nu ai pe nimeni, asteapta tu ca apare cineva sau iesi in fata si fa-i tu sa apara acel cineva mai repede.Moartea nu e o solutie,mai degraba o scurtatura si gandeste-te ca nu stii ce vine dupa,de asta o evit si incerc sa traiesc asa cum imi este dat,nu cer nimic de mai bine,decat sa se intample tot ce imi propun eu. Daca vrei sa vorbesti cand sunt pe aici, facem schimb de un mesaj, douazeci.Salut,recupereazate,revinoti!

| Larisa a răspuns:

Daca vrei melodii triste nu te ajuta cu absolut nimic, te ajuta doar sa stai si sa-ti plangi de mine.Ar trebuii sa iesi, sa cunosti oameni noi, sa te distrezi si sa te bucuri de fiecare zi din viata ta.Sa te bucuri ca esti sanatoasa,ca ai ce manca si ce imbraca. daca ai nevoie sa vb cu cineva, lasa-mi mesaj pe privat cu id-ul tau, te pot ajuta

| FundaTeRog a răspuns:

Buna.Nu-ti dori sa mori.Iti dau o melodie:
http://www.youtube.com/watch?v=yM90_-pA5-0&feature=related
sau Thalia-no me ensenaste
Sper sa-ti treaca:)

| misu a răspuns:

Asulta si tu Mihaela Runceanu, ce pot sa iti zic...lasa pesimismul deoparte si gaseste sa faci ceva sa te tina departe de ganduri

| YOopGirl a răspuns:

Nu e urata viata...dar iti dau o melodie... jena lee-je me perds. funda:X?

| Amariuta a răspuns:

Kiddu,nu uita că viața are un rost! Încearcă sa îi ignori pe cei care te rănesc! Răul pe care ei îl fac li se va întoarce împotriva lor.Ai încredere în tine! Cu sinceritate, Amariuța(nu știu melodii triste romănești)