| mardeamor a întrebat:

M'as tunde cum era rihanna in videoclipul acesta http://www.youtube.com/watch?v=up7pvPqNkuU dar de unde sa fac rost de poze.imi dati si mie.plss tnx:x

4 răspunsuri:
| SiMpLa a răspuns:

Ai o fata ovala? daca da atunci sugur ti-ar sta bine. insa daca o ai rotunda nuprea tiar sta.Acesta tunsoare e un fel de bob dar fara colturi presupun.Am fost si eu tunsa bob e super tunsoarea si cool! Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waw. c schimbare drastica.sincer.nu cred ca ti-ar sta bine la ce forma a fetei ai tu.acu ramane la alegerea tabig grin