| maria121 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva cu din acestea asmenatoare:
UNE IN RAND @A, @B,@C, @D, @E,@F, @G, @I. Da click pe primul prieten care iti apare, si afla cum o sa fie la nunta ta.
Ma casatoresc cu:
Imi strica nunta:
Domnisoara/domnul de onoare:
Danseaza cel mai mult :
Bea cel mai mult alcool:
Nu are partener/a:
Pleaca cel mai repede :
Se cearta cu toata lumea:
Dau funda?

2 răspunsuri:
| EmmaShefferd a răspuns:

Si ce ajutor ai nevoie? e simplu ca buna ziua :
Ma casatoresc cu: @A (o sa iti apara o lista cu prieteni care incep cu "a" si apesi pe primul!
asa trebuie sa procedezi la fiecare... bafta! (ps:nu trebuie sa pui "@a" la tot, ci pui litera care iti cere mai sus)

| maria121 explică (pentru EmmaShefferd):

Ma refer la ca am nevoie de unele asemanatoare, stiu cum sa pun si eu @A