| Sweet00 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu ceva?
Cum sa scap de iritatia de pe picioare?
Ma epilez cu big'ul si din cauza asta m-am iritat
Dar sa nu ma luati acum cu creme scumpe sau alte chestii
Funda, vot
Pa.pa

2 răspunsuri:
| Apy a răspuns:

Data viitoare cand te mai epilezi ia unul deja folosit de tatal tau sau iubitul tau nu te vei mai irita.ca sa-ti treaca fierbe menta(frunze sau ceva)cu putina ceapa rondele las-o sa se raceasca si da cu apa aia pe picioare si te ve-i racori merge si la pielea arsa de soare(pielea alba care a stat la soare si de la prea mult stat s-a facut rosie).

| ioionutbest a răspuns:

Buna! Nu e ciar asa de bine sa te epilezi cu big ul si mai ales daca e folosit de cineva cred ca ai pielea sensibila si de aia te iriti poti incerca sa te epilezi cu Veet e foarte bun uite da click aici pentru mai multe detalii http://www.pcfarm.ro/......ila---Veet
E mult mai sanatos asa si ai toate detaliile pe site.pup noroc!