| pauly_4780 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu ceva plss. deci vreau si eu sa am bani pe imvu. si am gasit chestia cu cuponul dar nu stiu cum se foloseste. helpp plss. desigur cel care imi explica cel mai bine primeste fundita

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti generezi un cod si trebuie sa il dai persoanelor pe care le vezi mai bogate si vip sa le cumpere.de fiecare data cand cineva iti cumpara un cupon, tu primesti in jur de 1000 de credits. Poti strange 500 de credits zilnic cu myyearbook.

| deliutza_7233 a răspuns:

Habar n-am cauta pe google... sincer imi pare rausad te-as fi ajutat cu mare placere:*:*