| ralucka a întrebat:

Cum pot face bani multi si repede pe IMVU? Plss ajutati-malaughing ( si am pus intrebarea asta aici pentru ca stiu ca esti mai vizualizata categoria asta puuup )

7 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Si cum spuneai tu faci sex virtual!?

| SentimenteColorate a răspuns:

Id andre.andra24 te ajut eu fundit plzz

| positivity a răspuns:

Buna.

Metoda prin care poti face cei mai multi bani este cea cu invitatiile.

Iti faci un cont de yahoo,pe urma de pe contu tau de IMVU intri la earn credits, pe urma dai pe invite by email.

in primu spatiu pui idu facut de tine, Ex:[ freeimvucredits123@yahoo.com], ma jos scrii orice nume ,pe urma dai Continue sau Next nu mai stiu exact.

pe urma iti vine un email, [bla bla it's your friend?] dau Yes, iti apare ca sa iti faci cont pe imvu, scrii numele,dai next pe urma mai dai o data Yes :D

Dupa ce ti.ai facut contu de IMVU, cineva trebuie sa intre pe contu tau de imvu sa.ti accepte invitatia.

Si daca mai vrei 500 de credite,persoana care a intrat pe contu tau trebuie sa te invite de 5 ori la chat ,deci sa iti apara sus Chat 1,2,3,4,5 si mai primesti 500 de credite:D

Mai sunt cateva solutii:

Un click aici (pentru 50 credite la fiecare 24 ore) : http://www.imvu.com/catalog/products_new.php

Un click aici (iti incerci norocu' o data la 24 ore) : http://www.imvu.com/catalog/web_spinfree.php?play=1

Un click aici (merge o singura data) : http://www.imvu.com/fan_rewards.php?source=facebook_fan_promo

Un click aici (pentru a te inregistra pe MyYearBook si sa primesti 500 credite +alte cateva sute de credite pentru alte optiuni [poti completa pana la 2 optiuni pe zi] : http://www.imvu.com/myyearbook

Click aici (pentru a incepe peer review-ul care iti poate aduce pana la maxim 2500 credite pe zi! [Din pacate creditele folosind aceasta optiune se obtin foarte greu, mai exact 5 credite la fiecare 30 secunde] : http://www.imvu.com/peer_review/

Click aici (pentru a invita cat mai multi oameni pe IMVU. Vei castiga 1500 credite pentru fiecare persoana adusa pe imvu) : http://www.imvu.com/catalog/invite.php

***Pentru verificarea adresei de email vei primi 500 credite.

O ultima metoda ar fi cea cu pet-ul pe care-l "poti scoate la plimbare" pentru maxim 19 credite la fiecare 2 ore.

Asta e tot. Succes! :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea da poti sa faci bani dar mai bine nu-ti sugerez pentru ca vei avea foarte mult de platit si mai incolo vei regreta amarnic daca asculti sfatul meu esti o fata norocoasa depinde de tine ce vei alege sa faci succes la esec!

| MusikOnLife a răspuns:

Dragutza. exista multe modalitati o sa incerk sa ti le insir pe rand ca sa intelegi1:ai grija de cainele tau iti va da maxim 20 cr 2: jocate jocuri pe www.myyearbook.com si ii transferi, cred ca te intrebi cum pai pe pagina de la myyearbook in stanga langa poza este buy si exange unu langa altul mik, apasa exange si scrie datele personale de la imvu si asta inseamna ca trebuie sa ai 100, 000 pentru 500 cr.adk 200-1 ban transformat in credite imvu3: tutorialul estelanga chat room scrie chat now, fa ce iti explica acolo.la sfarsit vei primii 1000 cr4:cu invitatile...asta este mia greu dar eh, te invat:www.yopmail.com, dar totusi mai bine baga in lista flavy_sweet97 si te voi ajuta cu mare placere sa faci bani:*:*funda?:X

| ralucka explică:

Yokai happy nu fac sex virtual...Stau cu prietenii acolo. Si pnm e distractie decat gen sa ma joc CS sau METIN ...parerea mea te distrezi mai mult pe Imvu.:*

| k1ngl1on a răspuns:

Http://www.onbux.com/? r=k1ngl1on mai bine incerci aici