| Rawrrrr a întrebat:

Ma casatoresc cu cineva.
Aici sunt regulile: Du`te la profilul tau si uita`te la prietenii tai de pe partea stanga a ecranului
1.Persoana cu care te casatoresti :.
2.Bestman:
3.Domnisoara de onoare :
4.Incearca sa ma opreasca:
5. Cea care strica nunta:
6.Preotul care te casatoreste:
7.Mananca tot tortul de la nunta ta :
mai stiti ceva jocuri de genu asta pentru facebook :d?
dau fundita.( promit :* )
multumesc big hug
p. s : fara,, ce crezi despre mine. 1. draguta. 2. urata... si din astea.)

Răspuns Câştigător
| ღClauuღ a răspuns:

Mai stiu eu cateva:
1.Scrie pe peretele meu culoarea sutienului tau si trimite acest mesaj la toate FETELE online, cand profilul tau va fi plin de culori si un baiat te va intreba despre ce e vorba sa nu-i spui... oricum tu vei sti ca acelbaiat ti-a vizionat profilul fb...[ps. hai sa incercaaam si dati mai departe­­
hai sa incercam pls­­­­]
2.♥ ╭━━━━╮♥╲╲╭━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╮
╲┃╭╮╭╮┃╲╲┃ trimite si tu la 10 persoane pe care le crezi
┗┫┏━━┓┣┛╲╰┳╮ importante! te iubesc
╲┃╰━━╯┃━━━╯╰━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╯
╲╰┳━━┳╯╲╲╲╲╲╲╲╲╲
╲╲┛╲╲┗╲╲╲╲╲╲╲╲╲ ╲
3.Delete from Facebook: Done √
Delete from Msn: Done √
Delete from Yahoo: Done √
Delete from phone: Done √
Delete from the heart: Error X
Trimite la persoanele pe care le ai in inima ♥
4. ‎99.9% din fetele de 10-15 ani ar leşina dacă Justin Bieber ar fi în vârfu' unei clădiri gata să sară! Copy & paste dacă eşti dintre acei 0.1% care ar lua un scaun, popcorn, o sticlă de cola şi ar striga: "N-ai tupeu!"laughing)
5.Scuze, DAR TE STERG DIN VIATA MEA! * Click pentru a sterge * Loading ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 99, 9%... ERROR! Nu se poate sterge prietenia nostra! Pentru ca insemni mult pentru mine! Pune si tu pe perete la 10 pers. pe care niciodata nu vrei sa le pierzi ♥. Daca primesti inapoi 3, esti o prieten/a adevarat/a puppy dog eyes
6.Te.am iubit ieri! Te iubesc azi! Te voi iubi maine! love struck Te voi iubi mereu! Te.am adorat ieri! Te ador azi! Te voi adora maine! big hug Te voi adora mereu! love struck Ieri am fost prieteni!:* Azi suntem prieteni! love struck Maine vom fi prieteni! Mereu vom fi prieteni! Ieri nu te.am uitat! Azi nu te uit! Maine nu te voi uita! Nu te voi uita niciodata! Ieri ti.am fost alaturi! Azi iti sunt alaturi! Maine stiu ca iti voi fi alaturi! big hug Mereu iti voi fi alaturi! Trimite asta la 10 prieteni care conteaza! love struck puppy dog eyes
Pai cam atat am gasit. Sper ca te-am ajutat. Fundita?puppy dog eyes smug :X