| anonim_4396 a întrebat:

Ma considera imatura doar pentru simplul fapt ca spun ce simt.Ce parere aveti despre asta?

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ce treaba are una cu alta? Ai dreptu sa te exprimi libera.Acum depinde si ce spui si cum te exprimi...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde si ce scpui, ca daca spui numai prostii...

| WhiteAndProud14 a răspuns:

Asta e un fapt de maturitate, este de apreciat, nu toti au curajul asta, dar depinde in ce context il spui. Daca iti spui sentimentele cuiva si o faci frumos e bine, daca iti spui parerea despre un cocalar si il jignesti nu este bine, trebuie sa il jignesti subtil.