| AntoTHETeddyBear a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat si nu stiu daca si el...Ne intelegem foarte bine dar faza e ca mi-e rusine sa ii spun ce simt.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Daca este mai "prieten" cu tine decat cu alte persoane si mai ales daca esti singura lui prietena, atunci este o foarte mare sansa sa te placa insa sa nu aiba curaj sa o zica, asa cum nici tu nu ai.

Spune`i ce simti pentru el. Daca il iubesti cu adevarat si nu faci asta, nu faci decat sa te chinui singura.Nu te place, suferi, dar in timp vei trece peste.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i adeavarul iute, pana nu ti-l ia alta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Okay, atunci nu trebuie să-i spui direct, dar fă-l să-și de-a seama că-l placi. Cum? Simplu întrabă-l dacă nu vrea să iasă cu tine în oraș undeva, etc. Ar trebui să fie cel mai mare cretin dacă nu își dă seamă ce înseamnă dacă o fată vrea să iasă cu el la o cină sau ceva de genu.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man daca nu bagi tupeu in tine si iti iei inima din dinti si vorbesti sa-i spui risti sa til fure alta. baga mare fata eu am increder in tine da?

| AntoTHETeddyBear explică:

Faza e ca mi-e frica sa nu il pierd il iubesc sad