| knnight a întrebat:

Ma dar am o problema tot cu bletothu... apas pe bulina si nu`mi apare numele la tel...si face un zgomot ciudat unitatea cand apas pe bulinastraight face

1 răspuns:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Stiu la ce bulina te referi.
Ai uitat sa specifici ce fel de bluetooth ai.Prin usb sau prin cablu de date?
Daca e prin usb, trebuie sa reinstalezi din nou bluetooth-ul in calculator, iar dupa activa-ti bluetooth-ul si la telefon.Vizibil tuturor si pornit(ceva de genul).
Daca e prin cablu de date, e posibil sa nu citeasca calculatorul cablul de date, sau telefonul.In cazul asta activa-ti bluetooth-ul pe telefon si incearca din nou.
Ai putea sa-mi dai un mesaj privat sa-mi spui ce fel de bluetooth ai ca sa te pot ajuta mai mult.

O seara placuta!happy