| Dodolino0 a întrebat:

Funda! sal...am si eu o mica mare problema big grin

cand aprind pc-ul unitatea incepe sa faca un zgomot ciudat, nici chiar tare... iar dupa jumatate de minut sau chiar mai mult se opreste.am desfacut unitatea, am curatat`o dar degeaba sad
un sfat ceva? multu`

Răspuns Câştigător
| Sabina_1904 a răspuns:

Stiu cum e. Si eu patesc la fel, dar sa-ti zic cum o rezolv: ii dau o palma sau un pumn depinde de situatie si-si revinehappy

7 răspunsuri:
| rrarres a răspuns:

Inchide-l si deschide-l la loc si nu o sa mai faca asa. succes! Fundita?big grin

| Sabina_1904 a răspuns:

Multumesc pentru funda!

| Dodolino0 explică:

Kittiii1102 nu e asa sad...nu are cablu` nici o legatura.in unitate e ceva...ventilatoru` nu atinge nici un fir straight face nu`mi pot imagina

| Dodolino0 explică:

Daca ma crezi asa faceam inainte laughing

dar m`am dezobisnuit de chestia asta
il lasam si ii trecea oh go on

| johnyjohny a răspuns:

Asa fac majoritatea calculatoarelor laughing al meu se aude din camera cealalta un minut dupa gta.

| Kittiii1102 a răspuns:

Eu cred ca e pe cale sa se arda firul care face legatura intre unitate si priza(mai putin probabil daca nu miroase a ars) sau nu este bine asezat. Si eu am patit la fel, si patesc in continuare. Sper sa am dreptate happy.

Răspuns utilizator avertizat