| AndreeaSiAndra a întrebat:

Ma enerveaz la culme.Mai de fiecare data cand sunt nervoasa plang si nu ma pot abtine. Ce sa fac in legatura cu asta

3 răspunsuri:
| iJustWannaDance a răspuns:

Hey!

Am si eu aceasta problema; o am de mai mult timp dar am observat abia de 1 an si ceva (si am 15 ani!).

Treaba e ca asa e felul tau/al nostru de a fi. E un mod de exteriorizare si gabdeste-te ca, decat sa stai nervoasa, mai bine te descarci si tu cumva.

Am inteles ca e nevoie de mult autocontrol si calm ca sa nu mai plangi asa, din orice nimicuri; si lectiile de yoga sunt un mod de calmare (eu nu fac asa ceva, daca asa m-am nascut, tot asa mor; cui nu-i place stilul meu de exteriorizare sa nu se uite tongue).

Asa ca ramane la alegerea ta: ori ramai asa cum esti, ori te apuci de yoga.

Pupici :*:X

| dfnxjvgh a răspuns:

Numara in gand pana la 10winking asa fac si eu tongue si la mine merge.

| bogdann_5367 a răspuns:

Ai putea face yoga