| ALECSANDRICI a întrebat:

Ma intreb cand te place un baiat cum iti dai seama?
crying(

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeya1999 a răspuns:

Se exprima liber langa tine vorbeste cu tine si rade in preajma ta!

5 răspunsuri:
| MrsDraguttza a răspuns:

Pai depinde de baiat
uite la mine este un baiat timid...
adica e cuminte, nu e genul tupeist care fumeaza si se drogheaza.
cand ne-am intalnit prima data el se uita la mine apoi cand si eu il observam se uita in jos sau lateral...( e evident ca si eu il placeam )
si aprintii mei au observat ca il pac si m-au in curajat sa ma intalnesc cu el ( parintii uneori nje afceau doi timizi cara ghiosi )
Nimeni din noi nu indraznea sa faca un pas inainte, sa faca cunostinta,
si intr-o zi eram amandoi in nacelasi loc... el tot se uita la mine, apoi cand a avzut ca l-am observat ( de obicei sunt in entrul atentiei ). a inceput sa vb cu fratele lui, chiar in fata mea, : Tu nu poti sa fi ca mine, nu sti nimic, eu sunt super bun la engleza si cant si la chitara...
Eu de obicei vb cu fratele lui, care e mai mic
si evident stiam ca e bun la engleza si canta la chiatara si cu vocea dar na, ce sa-i faci
apoi am facut rost de id-ul lui si fiindca el nu ma baga in seama am inceput eu sa vb cu el pe mess
a inceput usor si nici dupa doua cuvinte m-a invitat sa cant cu el
nici nu stie cum e vocea mea, nici nu am vb in viata reala un cuvant... si totusi vb pe mess de parca ne-am cunoaste de ani...
oricum totul a inceput cu un cantec si acum stiu ca ma place
de obicei baietii cand vad ceva ce le place ridica din sprancene ...este un fel de obicei, incearca sa atraga atentia fetei, se uita la ea dar doar in jur de 5 7 secunde si apoi schimba privirea...
toate astea le-am citi si experimentat deoarece baiatul meu le-a avut pe toate... laughing

| Ynna_Madalina_1999 a răspuns:

Devine rusinos.si in acelasi timp romantic.se comporta mult mai frumos cu tine decat cu celelalte fete.chestii de astea.de obicei nu iti zice ca te place...dar iti dai seama.:*