| Chocolate a întrebat:

Ma intreb de ce la o intrebare raspund doar cativa utilizatori cand sunt peste 10 mii de utilizatori, daca am incerca fiecare sa raspundem la aproape fiecare intrebare ar fi superhappy

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

1. eu nu stiu sa raspund la fiecare intrebare.
2. apar sute de intrebari pe zi, mi-ar trebui zeci de ore sa raspund la toate si atunci la munca cine s-ar mai duce?
3. daca pun o intrebare, n-o sa am niciodata timp si rabdare sa citesc 10 000 de raspunsuri, unele de la oameni care nici nu stiu despre ce e vorba, ca nu pot fi 10 000 de oameni priceputi la absolut orice.

| Silvia a răspuns:

Nu as avea timpthinking
Si.nici nu vreau sa raspund la toate...de exemplu in ultimele doua zile am vazut intrebari de genu :"am penisul mic, cum sa fac sa creasca?"...si de fiecare daca m`am abtinut sa nu ii raspund "trage de el"...acum intelegi?laughing

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Si ar fi o harababura totala. Se intampla uneori sa vrei sa raspunzi la o intrebare si sa vezi ca a dat cineva raspunsul care l-ai fi dat tu... Si atunci nu mai are rost... In plus... am auzit/citit ca nu se mai vad raspunsurile dupa 30 si ceva... Si daca ar fi 10 mii de raspunsuri la fiecare intrebare chiar nu stiu cine le-ar mai citi...

| Chocolate explică:

@silvia...inteleglaughing, dar ma intrebam si eu, ca sunt intrebari ce raspun 2-3 utilizatori si e nasol

| ing. a răspuns:

Bunakiss
-Eu nu stiu sa raspund a toate intrebarile si nici nu sunt non-stop pe TPU.Raspund la cele care imi atrag atentia.Si sunt o groaza.
De obicei dau acolo jos la intrebari noi si raspund la majoritatea.happy
big hug Pupicikiss

| andreutz a răspuns:

Pentru ca fiecare raspunde la domeniul la care se pricepe mai bine...sau la intrebarile utilizatorilor mai simpatici tongue (eu unul recunosc ca raspund doar la unele domenii, si rar raspund doar asa de amuzament...cand nu ma pot abtine) happy

| Guitarlove a răspuns:

Pana acum am incercat sa raspund la toate! De exemplu cum am vazut intrebarea ta, ti-am si raspuns. Mie nu-mi raspunde toata lumea oh go on. Pe unii nici nu-i intereseazawinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
De acord cu Brigaela, şi vrei să ne sară în cap ceilalţi că nu au loc de noi să răspundă şi ei la întrebări pe motiv că noi nu mai avem şi alte activităţii.
Părerea personală: acolo unde cunosc, răspund; acolo unde nu cunosc, citesc pentru documentare prin răspunsurile oferite şi surse reale de informare.
O zi bună.
Pa, pa.

| unblogger a răspuns:

Din cei peste 10 mii de useri, poate 10% sunt online cand posteaza cineva o intrebare.
Iar dintre cei online, nu toti sunt interesati de aceleasi subiecte, fiecare cu ce-i place.
Apoi nu se mai incumeta lumea sa raspunda la intrebari care au peste 5-10 raspunsuri, majoritatea considera ca userul care a postat s-a lamurit in urma raspunsurilor primite.