| Biiiultes a întrebat:

Ma pis pe facebook! ce *** a aparut acum. fundalul` de la poza este alb.in loc de negru.sau schimbat locurile...acum dai din alta parte like.
Il vreau inapoi.asa negru fundalul si tot...ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

S-au facut niste modificari pe site, nu ai ce face.Nici mie nu mi-a placut, dar m-am obisnuit.

| Biiiultes explică:

Frate.deci le urasc! ce naiba au innebunit astea?laughing

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Nu poti. S-au facut modificari pe site si tu nu poti sa le schimbi. :-

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

@Biiiultes, nici mie nu-mi plac. Nu-s obisnuita cu ele. Dar n-ai ce sa-i faci... oh go on