| SweetGirly a întrebat:

Hey TPU.happy ma puteti ajuta? e in legatura cu Facebook. cineva mi-a dat like la o poza. dar eu nu ii vreau like-ul... cum pot face ca sa ii scot like-ul acelei persoane? help pls. dau funda cine ma ajuta!

6 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Dai la pagina/poza/starea la care ai dat like si acolo unde iti aparea like cred ca iti apare don't like ca in romana iti apare nu imi place.

| Vara200 a răspuns:

Nu poti sa stergi un like de la cineva, doar daca nu stersi poza.

| IliadisJunior a răspuns:

Dai click pe poza si iti arata acolo ""sterge poza, etc..., gasesti pe acolo ce ai nev!winking

| SweetGirly explică (pentru IliadisJunior):

Dar fara sa sterg poza nu pot?

| IliadisJunior a răspuns (pentru SweetGirly):

Am zis ca pe langa "stergi poza " gasesti