| flory13 a întrebat:

Ma place sau nuh? e un baiat nou in liceu. prima data ne-am intalnit intr-un club. unde eram cu un coleg si niste prietene. fara sa ne cunoastem fata in fata. desi eu il stiam din vedere. a inceput sa danseze cu mine in club. dar nu foarte mult. a trecut vreo 2 saptamani de atunci. timp in care nu ne-am vazut fata in fata. viata m-a surprins si de data aceasta. si organizandu-se la noi la liceu un concurs de colinde, am mers si eu acolo. si ne-am intalnit. cand m-a vazut acolo a fost foarte surprins, si se uita pe furis la mine. a doua zi, dupa repetitii, cand am intrat in liceu, el statea cu un coleg de-al meu. si cand am trecut pe langa ei, baiatul respectiv s-a uitat foarte frumos la mine. saptamana aceasta am avut repetitii, si trebuia sa facem niste dansuri. dar, s-a bagat o fata intre noi, care e si ea la repetitii. fata respectiva tot se dadea la el, il impratisa, dar el raspundea si nu prea. cand ea il imbratisa, el se uita ba in stanga, ba in dreapta, ba pe pereti. niciodata la ea. sau sa se sarute. in nici un caz. noi suntem de acceasi inaltime. si eu as vrea sa dansez cu el, dar fata respectiva o spus ca ea danseaza cu el. el nu o zis nimic. precizez ca deseori se uita la mine cand ea il imbratisa, dar nu zicea nimic.

cum sa fac ca sa dansez cu el si sa scap de fata aia?

si. ma place?

fundita si vot pentru cea mai buna parere. mersi anticipat happy

1 răspuns:
| sporu a răspuns:

Buna! angajeaza un asasin si scapa de fata aia...glumesc. Cred ca ar trebui sa pui putin piciorul in prag si sa mergi pana la el sa discuti problema asta. Din ce ai povestit baiatul chiar te place, de ce nu ii propui tu sa dansezi cu el? mai in gluma mai in serioswinking. sigur o sa reactioneze pozitiv