| ilinca1901 a întrebat:

Ma plictisesc de moarte n-am cheie... o sa am cheie de abia peste 2 saptamanii! mama a schimbat usa! ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ItsMaxi a răspuns:

Cel mai bun și mai ditractiv posibil e sa iti chemi prietenii sa va uitati la filme horror si sa va amintiti de vremurile trecute... si despre viitor =]]

2 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Sunt atâtea lucruri când te plictiseşti.
1.Deschizi telezivorul şi poate nimereşti o ştire interesantă sau vreun film.
2.Desenezi tot ce-ţi vine prin minte sau ce îţi place.
3.Te joci electronic sau singură cu cărţi, remi.
4.Citeşti o carte şi îi faci rezumatul.
5.Scrii o poezie şi o faci cadou unei persoane sau o păstrezi.
6. Vorbeşti la telefon sau prin mesaje.
7.Dormi să fii mai odihnită.
8. Faci curat prin casă în locurile unde consideri tu că ar trebui.
9.Îţi faci planuri pentru următoarea zi.

Etc...

| Zapqa a răspuns:

Stai toata ziua pe YouTube, pe Facebook si pe TPU