| andruska145 a întrebat:

Ma plictisesc enormmm... si nu stiu la ce filme sa ma uit... va rog dati-mi si mie niste filme frumoase dar sa diu 100% comedie as prefera mai mult filmele coreene sau japoneze dar sa fiu 100% comedie va rog
cel mai bun raspuns funda+vot

Răspuns Câştigător
| ρίтιкa a răspuns:

Samuraiul orb(comedie si actiune)
Ultima viaţă din univers(comedie si drama)
Patul conjugal (comedie 100%)
Kikujiro (comedie si putina drama)
Toki wo kakeru shojo(comedie si sf)
The Witch's Express Mail(comedie)
Noapte pe Pământ(comedie)
Survive Style 5+ (comedie)
The Taste of Tea(comedie)
Pretty Soldier Sailor Moon R: The Movie(comedie si animatie)
dansam? (comedie pura 100%)
toate filmele sunt japoneze

2 răspunsuri:
| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 11/100! GreeTiger

| YoonaSNSD a răspuns:

Acestea sunt si comedie, dar si romantice. Oricum merita din plin sa le vezi.Sunt superbe:
-Baieti de bani gata
-You're Beautiful
-Personal Taste
-Playfull Kiss
-Acordurile iubirii
-Birdie Buddy
Oricum..nici un serial nu poate fii 100% comedie. happy