| miCutZa_5604 a întrebat:

Ma plictisesc. spuneti-mi o ocupatie... iar eu va dau funtitsa

Răspuns Câştigător
| BurpleNurples a răspuns:

Citeste o carte, uita-te la TV, joaca-te la calc, fa o plimbare, mergi si cumpara ceva, vorbeste cu prietenii pe mess sau pe tel, intra pe sit-uri de socializare si fa-ti prieteni noi, fa-ti un blog si posteaza in fiecare zi ceva, confectioneaza ceva (daca stii), joaca-te pe tel, planifica ce ai de facut in urmatoarele zile, fa-ti tema la ceva sau fa niste exercitii la vreo materie.
Sper ca am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| JhoNutz a răspuns:

Cea mai buna ocupatie este sa dai raspunsuri pe TPU, eu asta fac cand ma plictisesc si nu stiu ce sa fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesti cateva bancuri pe net, ajuti lumea pe TPU laughing, vezi daca e la tv ceva interesant, joci a/p sau pool pe mess...thinking