| kidaa a întrebat:

Ma plictycryingce sa fac?

8 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Incarcati pzoe noi/jocuri pe telf, editeaza poze, uitate la tv, citeste ceva, fa-ti temele, cauta iubit, fa misto de pitipoance/cocalari thinking

| DoarOana a răspuns:

Citesti o carte
Iesi in oras cu prietenii
Gatesti ceva (chec de ex)
Te joci pe calculator
Te uit la filme (Remember me, Notebook, A walk to remember, Sweet November ---> favoritele mele)
Daca ai catel, pisica te joci cu ei
Vorbesti la telefon cu o prietena cu care nu ai mai vorbit de mult
Asculti muzica

Mult succes

| Georgiana2905 a răspuns:

Arunca un ochi in biblioteca sau in ghiozdan si cu siguranta vei gasi ceva interesant de facut. Fa 2-3 rezumate. Citeste ceva nou.

| iauru a răspuns:

Cand iti dai seama sa-mi zici si mie.si eu sunt plictisit

| Nume a răspuns:

Nu stiu

| CraziNess a răspuns:

Joaca-te ceva laughing
pe pc sau iesi afaraa :d

| H4cK3r a răspuns:

Degetica.

| AnaMaria_2328 a răspuns:

Cred ca poti sa-ti faci prieteni apropiati cu care sati petreci timpul, citeste o carte interesanta pentru tine, fa origami, inpletituri, deseneaza ceva pe calculator sau pe foaie, cauta muzica si asculta, citeste biblia, ai grija de animalutul tau, iesi afara si admira natura si cerul mai ales ca mereu se schimba, poti sa calatoresti, sa te duci la muzeu sau la locuri istorice, uitete le un film, gateste ceva special, gateste cadouri/felicitari originale facute de mina ta pentru cei apropiati, ajuta oamenii saraci, dale mincare si haine...vezi? sunt multe si multe alte lucruri interesante de facut!