| Mikey_7653 a întrebat:

Ma plikty si nu am ce sa fac ziceti-mi si mie niste site-uri mai interesante ca nu stiu ke sa fachappy

6 răspunsuri:
| Monica a răspuns:

Fa-ti cont pe
www.oracolulmeu.ro
Poti raspunde la oracole[intrebari facute de ceilalti.presupun ca sti ce inseamna oracol], de asemenea iti poti face prieteni.Sunt foarte uniti [am si eu cont]. Iti poti face si tu oracol!
E distractiv

| LARAaungeoudemon a răspuns:

Perfecte.com
stiri despre frumusete vedete stylishhh tot ce vrei in fiecare zi e ceva nouhappyP*

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Buna, daca chiar esti plictisita eu iti recomand o carte pentru vacanta, majoritatea tinerilor considera acest sfat unul plictisitor dar nu pot sa te oblig eu sa citesti tot ce faci faci pe mana ta, daca vrei sa inveti inveti pe mana ta daca vrei sa ajungi cineva ajungi pe mana ta. Nu poti sa fortezi un om, nici macar cu violenta... eu de exemplu cand sunt plictisita si poate ca da nu am nici eu chef de carte citesc ceva interesant cum ar fi curiozitatile personale etc.Andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie; top 123 games pe google iti recomand pagina 2

| RamyKissYou a răspuns:

Pai Mikey ti-ai putea face cont pe facebook si vei putea juca un joc pe nume '' it girl '' eu asta fac >>> mai multe sfaturi pe adresa mea de mess ramy_kiss_you31