| DeDe_8338 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu cateva informatii despre cum as putea deveni superstar pe stardoll trimitand un sms? Dau fundita!kiss

4 răspunsuri:
| oanamaria a răspuns:

Dupa ce ai trimis un mesaj cu DOLL numarului de pe Stardoll ei iti vor trimite inapoi un mesaj cu codul pe care il vei folosi.

Răspuns utilizator avertizat
| laracroft a răspuns:

O vad deseori pe surioara mea intrand pe acest site, si se pare ca a avut placerea sa imi explice ce ar trebui sa faci.
Din cate am inteles va trebui sa accesezi acea optiune, indicandu-ti sa trimiti un sms, si anume: Pay with Mobile Phone, gasita dupa accesarea "Ubgrade Now"(aflat intr-un chenar galben). La sectiunea "Pay with mobile phone" va trebui sa iti notezi numarul de telefon.
Inchei apasand pe "Go buy".

| adelina_7242 a răspuns:

Poi scrie pe google(informatii cum sa devin un super star dand un sms) sa suna la informatii.