| Adinutza_7006 a întrebat:

Buna TPU.In curand va fi ziua iubitului meu si chiar nu am nici o idee ce as putea sa-i fac cadou, ma puteti ajuta? Fundita celor mai multe si mai inspirate idei.Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Anutza2610 a răspuns:

Un set full spead de la avon

| αɳḍϋ a răspuns:

Poi...

Depinde si de varsta...

Dar ai putea sa-i iei asa:

Un ceas misto:d(in general baietilor le plac alea mari)

ceva bratsara de argint.

Un tricou.

un lants.

Mp3(daca ai destui bani)...

Poi momentan ateatea idei am...

Take care[; X]

| ProjectJackpot a răspuns:

Poti sa-i cumperi o statueta mica, de lemn, de sticla, stii tu, sa fie simbolic. Dar vezi in ce imprejurimi ii dai.

| Andreea_2177 a răspuns:

Am eu o solutie :D daca te uiti pe www.cutiuta-muzicala.ro o sa vezi mai multe tipuri de cadouri speciale pentru iubitul tau. merita incercat.