| iStarry a întrebat:

Ma poate ajuta cineva va rog? happy deci nu stiu de ce nu merge sa descarc muzica de pe pc pe telefon(eu am telefonul lg cookie)deci o downladez pe pc o salvez int-un folder si dupa aceea ce fac? ca memorie destula are telefonul...

1 răspuns:
| Alexander21 a răspuns:

Ce faci? Copiezi din calculator pe telefon.Cum sa descarci din pc pe tel? In fine,incearca sa dai un format la cardul din telefon,apoi restart la calculator, si incearca inca odata cu copy paste.Dar ai grija sa le pui in folderul in care ti le recunoaste telefonul, adica pentru muzica.