| Narcys21 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva... Vreau ca de 8 Martie sa ii fac o felicitare fetei pe care o plac, insa nu stiu cum sa o fac, ce sa scriu in ea sau ce sa ii spun cand i-o dau? M-a poate ajuta cineva? Va rog!

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

O faci de 1 martie nu de 8 martie când toată lumea știe că e ziua mamei...

| liviu890 a răspuns:

Te duci intr-un supermarket si alegi o felicitare mai deosebita, daca se poate cu inimoare. In felicitare daca nu ai inspiratie poti pur si simplu sa ii scrii " La multi ani " sau poti sa scrii cat este ea de deosebita pentru tine...

| Narcys21 explică:

Da dar totusi ma gandeam ca m-ati putea ajuta...ce sa ii spun...