| dsfs a întrebat:

Ma poate juta cineva sa fac un videoclip cu (poze si muzica?) am incercat sa mi-l fac cu movie maker dar nu merge :-s mi-am facut si cont pe youtube dar nu ma lasa sa pun nimic thinking sau nu stiu eu. sice vrea si poate sa ma ajute add la lacrima_toxxica@yahoo.com plz puppy dog eyes

1 răspuns:
| saria a răspuns:

Eu am folosit windows movie maker, pentru o neexperimentata ca mine a fost super usor, si am si impresionat-o pe surioara mea cu filmuletul.ti-l recomand