| Dya6 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste statusuri triste sau de dragoste? Dau funda :*

3 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Eu te-am iubit
TU m-ai parasit,
Tine minte: doar eu te pot face fericit
Daca nu realizezi cred ca esti tam.pit.
O, Doamne, cu ce am gresit!?

Pe bune acum. Scrie ce simti! Daca nu simti, nu scrie. Citatele copiate de pe net sunt atat de impersonale...Chiar nu stii sa-ti exprimi sentimentele si gandurile?

| Juiceee a răspuns:

Daca nu esti in stare sa-ti scrii propriul status care sa te reprezinte, ci doar vrei sa iei un status care e scris de altcineva care ti se pare tie "cool" si problemele altora, da-ti foc. De dragoste, te-a lasat marlanul pentru alta, si acum ai inima franta?

Daca nici sa scrii ce simti nu stii, repet, da-ti foc.