| EuCeaANiumanui a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste statusuri de dragoste triste? Va rog!-Dau FUND!:d

Răspuns Câştigător
| timpul a răspuns:

1.ღDaca tii la cineva,
Nu-l uita,
Nu-l ignora,
Da-i afectiuna ta!
2. ღSunt atat de confuza in camera mea,
Ma gandesc la tine, te vad pretutindenea...
Te caut in vise, te revad cu greu...
Ai plecat... dar o sa te iubesc mereu!
3. ღMareu stau si ma gandesc de ce tocmai eu
De ce nu apare`n fata mea acel curcubeu
De ce oare incerc sa ma exprim.
Si ma patez tot timpul cu acel venin.
4.ღii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj! Nu e doar o aparenTza! E un gesT de indiferenTza! :*
5.ღsa stii sa alegi... cea mai buna cale.cand toti se indoiesc de puterile tale.sa ajungi sa pasesti langa imparati si regi.dar in acelasi timp sa nu uiti cine esti. happy
6.ღTe iubea fraiere. Chiar te-a iubit canva. Priveste-o dar stai departe. Acum nu te mai vrea. E mult prea tarziu pentru regrete. Tot ce isi doreste e sa poata sa te ierte!
7. ღAiurea mint ca nu`mi pasa, aiurea spun ca nu mai conteaza, aiurea ma prefac ca sunt bine...Ce greu e sa invingi cand lupt cu tine!
8. Realizezi cat esti de singur,abia atunci cand simti ca sufletul iti plange intr-o disperare surda,iar langa tine nu e nimeni sa te stranga in brate, sa-ti spuna o vorba care sa-ti alunge tristetea, cineva care sa zugraveasca pe chipul tau macar un zambet fals.pleci capul in jos, iar din ochii tai se desprind mii de lacrimi amare, lacrimi ce desprind farame din inima ta.
9. Ma simt pierduta acum stau si ma uit in gol pe geam.
Te vad in tot, esti peste tot, dar nu pot sa te am!
10. El trece cu vederea, el ma`ntelege ca om şi doar el imi poate simţi tristeţea la telefon! funditabatting eyelashes:X?