| justdanceklihkuugiuhb a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste texte sau poezii de scris pe panglicile pentru cei de a 8happypls.:Xdau funda de aia daca vretilaughing

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

"Absolvent cu diploma" - asta ar fi dragut sa scrii big grin.

| Marian™® a răspuns:

Poi chiar "texte" sau "poezii" nu prea ai cum sa scrii, in primul rand pentru ca nu o sa-ti incapa si in al doilea rand pentru ca se scrie foarte greu pe panglici. Stiu din propria experienta, am avut de scris 30 de panglici. Poti sa scrii ceva in genul "Promotia 2010" sau "Promotia 2006-2010". Vreau fundita mersiwinking

| PinkY a răspuns:

Poi chiar "texte" sau "poezii" nu prea ai cum sa scrii, in primul rand pentru ca nu o sa-ti incapa si in al doilea rand pentru ca se scrie foarte greu pe panglici. Stiu din propria experienta, am avut de scris 30 de panglici big grin. Poti sa scrii ceva in genul "Promotia 2010" sau "Promotia 2006-2010".

| Bibii16 a răspuns:

Au trecut 8 ani frumoși, în care am râs, ne-am distrat, am mai și plâns, dar totdeauna ne-am înțeles, cu excepția datei când m-ai pârât la profa de englă. Oricum, îți urez mult noroc și succes în continuare. Te pup.

2. Vreau să îți mulțumesc sincer pentru tot ce ai făcut pentru mine. Ești o persoană demnă de tot respectul meu, specială. Prezența ta mă face să mă simt optimistă și cuvintele tale aduc pacea în viața mea. Mulțumesc că ai fost alături de mine în situațiile grele și m-ai sprijinit ca un prieten adevărat!

3. Noi ne cunoaștem de mai bine de 8 ani și pot să spun că ai fost întotdeauna o fată ambițioasă și că o să-mi lipsești când o să-mi aduc aminte de orele lejere în care jucam cărți. Oricum, îți doresc mult noroc și succes în continuare.

4. Eu nu o să scriu un roman, o să-ți urez doar multe succesuri în calea pe care o vei alege. Cu stimă.

5. Fie ca binele pe care-l dorești altora să ți se întoarcă înzecit și, cu voia lui Dumnezeu, să ai parte de succes în calea pe care ți-ai ales-o în viață. Baftă și noroc!

6. Mult succes în clasa a 9-a și lasă biserica în exces! Dumnezeu nu-ți dă nici pâine, nici vin, veci și pururea Amin. Baftă!

7. Știu că uneori nu ne-am înțeles bine, dar asta e, au trecut cei 4 ani. Îți urez succes mai departe, la liceu și în viață.

8. Copil hiperactiv, văd că în ultima perioadă te-ai mai potolit! Foarte bine, micuțo! Sper să ne vedem la anul’ des. Baftă în continuare. Multă pupăceală.

9. Chiar dacă în primii ani ne certam non-stop și plângeam apoi în fața dirului, mă bucur foarte tare că am trecut peste aceste neînțelegeri. Sper să ai tot norocul și fericirea din lume. Pupici.