| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta? nu-mi mai merg anumite taste de pe tastatura, ce poate fi? de eex nu-mi mai merge arond si nu pot sa intru in cont straight face
poate s-a stricat tastatura sau ce are?

2 răspunsuri:
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Și mie mi s-a întâmplat ceva asemănător. Nu-mi mergeau anumite taste, dar am apăsat pe altele și a mers. Oricum, peste căteva ore totul arevenit la normal. Nu te îngrijora, nu cred că vina o poartă tastatura, ci cred că este o defecțiune la calculator. Fii sigură că va reveni totul la normal în câteva ore. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tisa stricat tatastura ia-ti alta