| AlexutzuVaIntreaba a întrebat:

Cine poate sa imi spuna cum pot dezinstala sau opri,tastatura laptop-ului,deoarece am cumparat una USB si numai am nevoie de ea. Am o problema cu ea, se apasa unele taste singur si asta face ca toata tastatura sa se strice si sa raspunda la alte comenzi. Daca stiti un program sau anumite setari ce le-as putea face, va astept cu mare placere.
Apropo, am incercat sa o dezinstalez dar ma pune sa dau restart, dupa ce il restartez se instaleaza din nou. Iar functia disable nu merge. FUNDA! Celui care ma ajuta.

1 răspuns:
| nonameXD121314 a răspuns:

Trebuie sa iti desfaci carcasa si sa deconectezi manual tastatura. nu e greu si eu am patit asa dupa ce am rasturnat cola pe ea laughing daca nu o decoonectezi manual se va instala mereu cand se aprinde laptopul. ca si cum bagi un mouse usb sau tastatura usb. deci desfal cu atentie si deconecteaza tastatura de pe blaca de baza. da ai grija sa nu o rupi