| Blackcriss a întrebat:

Ma puteti ajuta sa creez scenariul unei reclame? happy (nu conteaza la ce e ) Raspunsul care ma ajuta cel mai mult primeste fundita.

1 răspuns:
| InaPysy a răspuns:

Paii trebuie pus produsul in prin planbig grine ex la (idk)...o pasta de dinti(stiu lol)
De ex se trezeste o fata dimineata si se duce in baie....se aranjeaza, macheaza, dar nu se spala pe dinti, atunci apare Antonia(ea are dinti frumumosi de aceea) si spune:'Dintii impecabili sunt mai frumosi decat un machiajul' si ii intinde o pasta de dinti(ce marca vrei tu).
Ei cam la asta m-am gandit, o mai poti retusa tu.Vezi dc iti place!