| 夢想家兩次 a întrebat:

Ce modalitati de a va schimba culoarea ochilor stiti dar fara operatii, lentile de contact sau picaturi? Nu vreau sa mi-o schimb dar sunt curioasa ce mai nascocesc oamenii de pe net.

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cunosc nicio modalitate de schimbare a ochilor in afara de ce ai specificat

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Singurul raspuns la intrebarea asta il am doar euwinking si anume atunci cand ma imbat mi se schimba culoarea ochilor in rosu laughing)

| 9988 a răspuns:

Uite sper ca te-am ajutat : http://www.google.ro/......http?/url

| sparky34 a răspuns:

Ochii nu pot fii schimbati.Asa te nasti cu ei si asa mori.

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Imi pare rauu... si eu am cautat asa ceva laughing dar nu este...hee hee

| 夢想家兩次 explică (pentru Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii):

Sunt tot felul de vraji tampite care sunt puse acolo doar de vrajeala...

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru 夢想家兩次):

Adica? fi mai explicita... big grin

| 夢想家兩次 explică (pentru Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii):

Sunt ritualuri si chestii de astea cu relaxarea si meditatia

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru 夢想家兩次):

E prea de groaza...mai bine nu straight face

| 夢想家兩次 explică (pentru Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii):

Daca ai cautat si tu si vrei neaparat sa-ti schimbi culoarea ochilor poti avea un vis lucid (visul pe care il controlezi.documenteaza-te) si iti intrebi sunconstientul

| 夢想家兩次 explică (pentru Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii):

Daca vrei mai multe detalii da-mi un mesaj privat