| alone a întrebat:

Ma simt foarte singura simt ca nu ma iubeste nimeni... stau la tara si nu am deloc prieteni aici in timpul scoli e mai bine pentru ca mg la scoala si nu stau singura dar acum ca a venit vacanta simt ca mor stau mereu singura si nu mai pot! c asi putea sa fac sa nu mai simt asea? nu am p nimeni iar cei p care eu ii iubesc nu ma iubesc. c rost am p lumea asta?

Răspuns Câştigător
| IepurashRocker a răspuns:

sad fã-ti prieteni noi acolo la tarã. fi sociabilã. sau pe Hi5, pe TPU. site-uri de socializare. Heiii, toti avem un rost pe lumeee big hug nu te mai simti asa, o sã fie bine :* va rãsãri soarele si pe strada ta!

4 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Trimite-mi un mesaj cu ID tãu si îti dau add big hug

| Marcelino a răspuns:

Nu te mai ingrijora atat. Fa-ti niste prieteni pe TPU.tongue

| Sile_6892 a răspuns:

Buna, ai citit romanul "Singur pe lume"? Acest baiat "singur" nu era deloc singur deoarece avea alaturi de el un batran care il indruma si invata ce este bine in viata si un catel care il iubea si asculta. Deci, nu mai era singur pe lume. Daca nu ai cu cine vorbi acasa si doresti sa vb pe mess lasa-ti id sau anunta-ma sa il dau eu. Zambeste si nu uita ca si maine este o zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu propun sa mai inveti ceva gramatica in timpul vacantei! Fara nici un fel de rautate...