| bebelusha_3823 a întrebat:

Ma simt inutilalaughingsi chiar vreau sa fac cevabig grin de gen avon, oriflame sau din astealaughingvreau sa-mi dati sugestii de firme sau ceva de genuthinking orice ar fi dar nu avon si astea pentru ca am prea multe colege.chiar as vrea sa fiu reprezentanta la o chestie de genuhee heeastept sugestiibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| StefaniaCOriflame a răspuns:

Buna,eu sunt Lider Oriflame, inscriu persoane din toata tara, interesate sa devina clienti directi (reprezentanti) Oriflame.
Eu ti-as sugera sa alegi Oriflame deoarece vei avea numai beneficii.In primul rand vei beneficia de cel mai mare discount dupa piata, de pana la 40% reducere,nu esti obligata sa dai comenzi,ramai inscrisa un an chiar daca nu ai plasat nici o comanda,nu ai comanda minima, comanda ta poate avea orice valoare, doar ca incepand de la 50 lei (500 de mii vechi) ai discount 23% reducere si tot asa in functie de valoarea comenzi iti va creste discountul pana la 40%.reducere.Mai mult daca te vei inscrie in aceasta perioada vei putea beneficia si de un program de bun venit pentru noii inscrisi, vei primit un portfard, o pereche de ochelari si o geanta din colectia Stockholm by Valerie Aflao.
Pentru mai multe detalii contacteaza-ma la YM: catarama_stefania
O seara placuta!

4 răspunsuri:
| LLLLLLLL a răspuns:

Iti recomand Lady's!
pentru mai multe informatii lasa-ti un mesaj pe privat cu idul tau.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Te pot ajuta sa devii reprezentant la oriflame.alex_adda247.discount pana la 40%

| Roxxxxx a răspuns:

Lady's

| claudya_7083 a răspuns:

Descrierea postului:
Vrei un venit suplimentar şi crezi că te-ai descurca să recomanzi produse cosmetice cunoştinţelor tale?
Nu-ţi mai pierde timpul căutând… la Oriflame chiar câştigi cât promitem, din vanzare directa sau promovand afacerea Oriflame.
Sau, pur si simplu, poti fi doar client direct si vei avea reducere la produsele pe care le comanzi pentru tine. Solicita si tu un catalog si detalii si vei putea descoperi toate avantajele Oriflame happy
Cerinte:
-prezentarea broşurii ORIFLAME în cercul de cunoştinţe;
-colectarea de comenzi (minim 50 lei);
-distribuirea produselor;
-plata contravalorii produselor (minus comisionul).
Oferta (bonusuri, beneficii):
-23-40% comision, în funcţie de valoarea comenzii
(cel mai mare comision de pe piaţă, real, fără condiţii ascunse);
-livrarea produselor la domiciliu, prin curier;
-plasarea comenzilor online;
-produse speciale cadou;
-bonusuri suplimentare pentru comenzi mari;
-comision pentru înscrierea altor reprezentanţi;
-sprijinul permanent al unui lider de vânzări.

Pentru a primi mai multe informatii aplică CV-ul tău pe adresa de email claudya18_claudya@yahoo.com