| Pumba a întrebat:

Ma tot inebuneste o prietena sa aflu care sampon are mirosul cel mai puternic.Nu stiu de ce vrea sa ii miroase capu de la o posta.Care zice un sampon care sa miroase in cel mai tare hal primeste Funditahappy

Răspuns Câştigător
| Nothing05 a răspuns:

Ceau:*

Eu zic ca ar trebui sa incerce samponuri de fructe. Sunt foarte puternic si placut mirositare happy.O colega de clasa a foloseste sapon de fructe si cand intra in clasa stim exact ca este ea. Nici nu mai trebuie sa ne uitam:-)). Te sfatuiesc sa-i spui sa aiba grija de tip de sampon cumpara ( Elseve, Nivea, Head and shoulders etc.) deoarece fiecare sampon este bun pentru un anumit tip de par. Degeaba parul miroase foarte puternic pentru o zi iar a doua zi se ingraas;-)

Sper ca te-am ajutat:*

4 răspunsuri:
| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Exista parfumul asta http://tizo.ro/......32890.html exact pe asta il am eu, este ieftin chiar si are 100 ml, pulverizeaza mare nu tsarie. are un miros care aduce cu samponul este superb:X

| NaddyCool a răspuns:

Clear am avut si eu si nu e prea bun
Mi se ingrasa parul si am facut o matreata ingrozitoare:))
Sa nu mai zic ca nu are nici un miros
Stiu eu o metoda mai buna
in loc de sampon, o masca pentru par cu miros de ciocolata
uite:
http://www.youtube.com/user/LadyDyvine#p/u/14/6CUrKdotFTQ

| Adda16 a răspuns:

happyPoi nu stiu nici eu. am auzit pe unii ca cel mai tare sampon e Marigold si altii zic ca Clear. deci nu stiu nici eubig grin fundita?puppy dog eyes