| BiaSiAtat a întrebat:

Mi-am luat un Glamurette si miroase a plastic.Cu,m sa scot mirosul din el daca am inercat cu parfm si sampon/?

Răspuns Câştigător
| ZoZoHeart a răspuns:

Du-te la baie si incearca sa-l speli. Dar spala-l delicat pentru ca se poate sa ii sara margelutele. Da-te cu mult sapun pe maini, ia-l in mana si freaca usor cu degetele. Da-l printr0un jet puternic de apa (ca sa il cureti) apoi da-l cu mult sampon... sau parfum, cu ce ti-e mai la indemana. Agata-l de sarma de rufe cu doua carlige si lasa-l la uscat. Asa cred ca va iesi din el mirosul de plastic si se va imbiba in loc mirosul dulce de sampon sau/si parfum.
Sper ca te-am ajutat :X