| walle a întrebat:

Ma uitam la tutorialul asta: http://www.youtube.com/watch?v=pf408Rkc5IA.
Am facut exact ca acolo dar mie nu imi apara nimic la windows activation(cand dau click dreapta pe my computer). Inseamna ca windowsul este licentiat? Daca nu ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Bogdanovici24 a răspuns:

Trebuie sa-ti apara la WINDOWS ACTIVATION ca mai sunt x zile ca sa cumperi o licenta si mai scrie "ACTIVATE WINDOWS NOW" cu galben scrie. Daca nu-ti scrie nimic dintre astea inseamna ca ii licentiat. Funda?!