| satulnostru a întrebat:

ieri un profesionist mi-a bagat windows 7 ultimate si merge perfect, l-a facut foarte bine! insa cand dau click dreapta pe my computer si dau la windows activate mai jos scrie asa:2 days until automatic activation! ce vrea sa insemne asta? stiu traducerea dar vreau sa stiu ce vra sa insemne! funda!

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Acel "profesionist" ti-a instalat windows-ul piratat si a instalat un crack dar ghici ce: a fost detectat ca e pirat si peste 2 zile iti expira

| dulgherunicu a răspuns:

Adica dupa doua zile nu mai poti deschide daca nu activezi windowsul. alti banii alta distractie