| XxDyaxX a întrebat:

Macul este drog? Poate fi folosit drept drog?thinking

10 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Da, macul este un drog, din el se obtine heroina, opium si morfina

| Biencush a răspuns:

In cantitate foarte mare, da, poate fi folosit si ca drog.Nu degeaba se spune ca cine adoarme intr-un lan cu maci nu se mai trezeste.

| TąNyą a răspuns:

Da e un drog... nu ştiu exact toate detalile.

T.

| denysa a răspuns:

Da se poate folosi drept drog si se poate produce opiu

Răspuns utilizator avertizat
| pItIcOt_7652 a răspuns:

De ce?!? vrei sa te droghezi?laughingincearca cu creta ca eu am vrut sa fac febra si m-am simitit ca o drogata:-))

| Kenny_9176 a răspuns:

Bagati creta pana va sar capacele.Fiecare are dreptul sa faca ce vrea cand vrea cum vrea.Asa ca daca eu aleg sa-mi pun capat zilelor ajutat de ace nu ma poate opri nimeni.SI da macul este drog nu recomand.

| YESname a răspuns:

Daca te droghezi mori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folasit creta

| eduardpupu a răspuns:

Nu stiu.dar o sa incerc si te anunt deindata