| gabryel a întrebat:

Mai am o luna si fac 18 ani, puteti sa-mi dati vreo idee despre cum as putea sa-mi organizez baieramul de majorat?

Răspuns Câştigător
| Seline a răspuns:

Daca sunteti multi, inchiriaza un local. O pizzerie, un club, o cafeanea, etc happy O cabana la munte laughing

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Alaturi de cei mai buni prieteni intr-un cadru cat mai tineresc (daca ai bani de ce nu la munte)'

| Emeraude a răspuns:

Petrecerile tematice sunt din ce in ce mai frecvente, asa ca de ce nu? (iti alegi o tema cum ar fi:Halloween, Hawaii, Animals, 80s, Rock n Roll, etc., creezi atmosfera acelei perioade prin localul specific amenajat si costumele aferente).

| onemaninsane a răspuns:

Cu vreo 30 de g de weed, chiar si de la shop, indiferent, efectul e tot acelasi, dar cantitatea depinde de cati invitati ai! Si multa multa apa plata si dulciuri! Asa scapi de o gramada de cheltuieli, si fii convins ca o sa fie o mega petrecere! Glumeam! Dar daca eu as avea din nou 18 ani si mi-as putea face singur petrecerea, atunci asa mi-as face-o! Iti jur! Sa vezi ce distractie ar fi!

| gabryel explică:

Eu prefer sa-mi fac majoratul acasa, sa fiu mai aproape de familie, si de tovarasii care mai intarzie sa stie unde ma gasesc.

| OanaG a răspuns:

Mpai daca vrei sa faci party`ul acasa, ti-as zice sa optezi pentru o anumita tema sa te distrezi la maxim ca 1 singura data faci 18 anisoribatting eyelashes Sa curga sampaniaaa si sa fie multa muzica sa ii binedispui pe prieteni si...cam atat!

Sa ai parte de un majorat minunat love struck