| STFm a întrebat:

Salut, am si eu o problema.Peste o saptamana am si eu un majorat, mi-am luat niste botine cu toc de vreo 7cm gri si nu am idee la ce sa le port. Daca puteti sa imi dati si mie niste idei.PS as prefera o rchie, restaurantul nu este asa elegant asa ca nu trebuie sa fie ceva foarte sofisticat. Daca ati putea sa puneti niste linkuri cu poze.VA ROG HELP ME!

Răspuns Câştigător
| secretsisecret a răspuns:

Uite aici sunt rochi pentru majorat pe un site : http://www.bonprixro.eu/ro/Moda-damska/rochii/cat1.10.114...846.html poate iti plac...

4 răspunsuri:
| secretsisecret a răspuns:

Hmm ar fi draguta dar mie mi-a palcut cel mai mult o rochai pe mov de pe pagina 3 ultima coloana de pe site-ul pe care ti l-am dat

| secretsisecret a răspuns:

Era pagina 4 de fapt scuze...

| STFm explică:

Tu ce crezi ar merge o rochita tip buza tricotata?

| STFm explică:

Da,e foarte frumoas numai ca nu am timp sa o comand pentru ca vine in 3 saptamani pentru am mai comandat de la bonprix si nu cred ca merge cu botinele