| gabryel a întrebat:

Mai am o luna si fac 18 ani, puteti sa-mi dati vreo idee despre cum as putea sa-mi organizez baieramul de majorat?

Răspuns Câştigător
| Seline a răspuns:

Daca sunteti multi, inchiriaza un local. O pizzerie, un club, o cafeanea, etc happy O cabana la munte laughing

5 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Mpai daca vrei sa faci party`ul acasa, ti-as zice sa optezi pentru o anumita tema sa te distrezi la maxim ca 1 singura data faci 18 anisoribatting eyelashes Sa curga sampaniaaa si sa fie multa muzica sa ii binedispui pe prieteni si...cam atat!

Sa ai parte de un majorat minunat love struck

daniela
| daniela a răspuns:

Alaturi de cei mai buni prieteni intr-un cadru cat mai tineresc (daca ai bani de ce nu la munte)'

| Emeraude a răspuns:

Petrecerile tematice sunt din ce in ce mai frecvente, asa ca de ce nu? (iti alegi o tema cum ar fi:Halloween, Hawaii, Animals, 80s, Rock n Roll, etc., creezi atmosfera acelei perioade prin localul specific amenajat si costumele aferente).

| gabryel explică:

Eu prefer sa-mi fac majoratul acasa, sa fiu mai aproape de familie, si de tovarasii care mai intarzie sa stie unde ma gasesc.

| onemaninsane a răspuns:

Cu vreo 30 de g de weed, chiar si de la shop, indiferent, efectul e tot acelasi, dar cantitatea depinde de cati invitati ai! Si multa multa apa plata si dulciuri! Asa scapi de o gramada de cheltuieli, si fii convins ca o sa fie o mega petrecere! Glumeam! Dar daca eu as avea din nou 18 ani si mi-as putea face singur petrecerea, atunci asa mi-as face-o! Iti jur! Sa vezi ce distractie ar fi!