| PurpleSpirit a întrebat:

Saluuut!
Puteti va rog sa imi dati cateva idei de locatii de majorat in Bucuresti? Am cautat de cateva luni bune,majoratul meu e intr-o luna, si nu gasesc decat ballroom-uri de 100 de persoane, iar eu m-am gandit la un numar de invitati de maxim 15.Prieteni apropiati,intelegeti voi, si in plus ma scot si mult mai bine cu cheltuiala.Eu am avut ideea ca la acest numar de persoane nu voi gasi nimic de inchiriat,asa ca am zis sa mergem intr-un pub din Centru iar apoi sa continuam petrecerea la mine acasa, ca asa sa nu imi tin prietenii prin oras pana dimineata.Doar ca intr-un aparament de doua camere nu prea ai ce sa faci,muzica nu prea pot sa pun fiindca deranjez vecinii. Apoi imi venise alta idee,sa gasesc o vila din Bucuresti, si sa organizez totul acolo.Doar ca nici asta nu am gasit.Cine ar inchiria o vila intrega pentru o noapte, si la un pret rezonabil...
Voi aveti vreo idee? Chiar nu stiu ce sa fac si sunt in criza de timp.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu faci petrecerea la tine acasa? In plus, te costa mult mai ieftin, se manaca si se bea mai bine!
Din punctul meu de vedere, o crasma este deja dezagreabila pentru o petrecere de acest gen!

| andreivok a răspuns:

Iti recomand cu toata dragostea http://jadore-ballroom.ro. Noi la ei am facut si totul a decurs de minune. Organizarea a fost minunata si ne-au scutit de foarte multe lucruri (tot in criza eram si noi).