| addelyna2014 a întrebat:

"mai bine o copila inocenta decat o vagaboanta!". voi ce parere aveti? :*

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
este adevarat ce zici, dar nu uita ca in lumea asta rea, daca nu esti si un pic acid, nu reusesti in viata numai cu inocenta.
O seara frumoasa sa aihappy

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Sunt de acord cu această frază.

| Diana769 a răspuns:

Si de multi ori acea copila inocenta e mai vagaboanta decat actuala vagaboanta, iar vagaboanta este de fapt o copila inocent care vrea putina atentie. happy

| NuTeCred a răspuns:

Adevarat.

| KhaleesiD a răspuns:

Parerea me este ca undeva pe la mijlov. Adica sa nu fi o copila inocenta, sa ai propriile pareri, sa poti sa te aperi daca cineva isi bate joc de tine, sa fii puternica, intr-un cuvant sa nu fii o mamaita. Dar totusi sa nu fii nici vagaboanta, oamenilor nu le place genul asta de persoane.
Sper ca te-am ajutat. happy