| miha_3376 a întrebat:

Mai deranjez si eu cu o intrebare:Ce parere aveti despre liceul Mircea Eliade din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| cristina_4037 a răspuns:

Am auzit ca este foarte bun, in sensul ca se fac ore si copii nu sunt foarte fitosi, ca medie...nu e foarte greu de intrat, profesorii de treaba. Cel putin asa mi-au zis niste amici :*:*...

Sper ca sfaturile mele ti-au fost de folos. Pup

6 răspunsuri:
| rosepassion a răspuns:

Daca asi fii din bucuresti tias raspunde q mare placere.....sorry

| Dan a răspuns:

Foarte buna .

| cristina_4037 a răspuns:

Nu chiar sfaturile...ci, parerea, adica ceea ce ti-am zis sa iti foloseasca sa iti faci o idee.

| miha_3376 explică:

Merci, crissa si cadariu, dar vreau ceva mai detaliat despre liceu.adica
eu am intrat acolo si mie mi s-a parut tare, dar?!

| miha_3376 explică:

Stai linistita blackangel.nicio problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

St in cls 5 inca n-am habar cand o sa trec la liceu atunci o sati zic probabil